TOBRIX RADIÁLNE VLÁKNO
bezpečné – výkonné – účinné

Radiálně emitující vlákna v kombinaci s lasery s vlnovou délkou 1470nm mají prokazatelný význam v invazivní terapii křečových žil. Použitím radiálních vláken se dosahuje nejnižších pooperačních bolestí a vysoké účinnosti laserové léčby oproti terapii s použitím ostatních vláken dostupných na trhu.  Díky atraumatickému zakončení vlákna a značkám na vlákně, 16G venflon nebo 5Fr mikro zavaděči, je umožněný přístup do žíly a účinná kontrola tahání vlákna zpět.

Tobrix Radiální vlákna jsou vyrobená v souladu s nejvyššími standardy kvality.  Spolehlivost a bezpečnost vláken se dosahuje přísným dodržováním úzkých výrobních tolerancí.

K dispozici jsou 2 velikosti: 600μm s 1,6mm kapilárou a 400 μm s 1,25mm kapilárou.  Vlákno o tloušťce 600μm může byť použité s mikro zaváděcí soupravou 5Fr.  Vlákno o tloušťce 400 μm může být použité s mikro zaváděcí soupravou 4Fr anebo 5Fr anebo s 16G IV kanylou (venflon). Postup s 16G IV kanylou je ještě jednodušší a rychlejší.

Tobrix radiální vlákna splňují všechny požadavky potřebné pro bezpečný a správný postup.  Vlákno 400 μm má Touhy Borst Squeeze  adaptér na dočasné fixování vlákna při použití 16G IV kanyly.